Villarreal CF – FC Barcelona

Barcelona po dwóch latach sukcesów domowego z rzędu po raz pierwszy wyraźnie cierpi niedzielę wieczorem na boisku musi koniecznie Villarreal pełne punkty wynik, nawet jeśli nie chce stracić co najmniej drugie miejsce w tabeli ligi za Real Madrid suwerena.


Kataloński gigant jest předskočila nawet ambitne Sevilla, która znajduje się pod kierunkiem trenera Sampaoliho wydają się pozbyć etykiety klubu, która nie zdobyć się na placach zabaw rywali i wygrał osuwisko na poddaszu Real Sociedad 4: 0-ty

Utrata Barcelona w pierwszej kolejności jest obecnie sześć punktów, a Real Madryt do udziału w klubach Mistrzostw Świata będą miały oddziały Luis Enrique po skończeniu siedemnastego rundę grał mecz więcej. Sytuacja wygląda ponure Catalans obecnie nie w obronie Pucharze Ligi, ponieważ w pierwszym meczu z Barceloną Athletic na San Mames stadionu stracił w domu Nowego Roku 2: 1 bukmacher internetowy Unibet Jeszcze Enrique nie rzucać w ręcznik.

“Założę się, że nie znajdzie się zespół, który wygra każdy mecz ligowy do końca sezonu”, nawiązuje do Enrique fantastyczną jazdę do tej pory niepokonany Real Madryt, który już liczy się we wszystkich konkursach, rekord 39 meczów. “Ale prawdą jest, że nie jesteśmy w stanie, co by nam się podobało. Tylko w ten sposób możemy uzyskać lidera pod ciśnieniem jest wygrać własne gry. Do końca sezonu jeszcze daleko.”

“Mamy do meczu z Villarreal i wiemy, ile jest to dobry zespół w tym roku”, powiedział hiszpański trener Barcelony. “Nikt roku neinkasoval mniej Coach (Fran Escribe) robią fantastyczną robotę. Wciąż trzymając filozofię gry z lat ubiegłych i grają bardzo ofensywny futbol, ​​tworzą wiele szans, ale w tym samym czasie i szczerze wraca i doskonałą obronę. Musimy przejść przez trzy punktów, które musimy dać swoje maksimum. to będzie bardzo trudny mecz, ale kto wie? Mój plan jest zdecydowanie pozostaje taka sama, niezależnie od tego, co się stało kilka dni temu. ”

Villarreal ma też do czynienia z Pucharu tracąc do niego na stadionie Anoeta rozpatrywane stosunek 3: 1 Real Sociedad. Yellow Submarine dodatkowo bez napastnika Cédric Bakambúa, który udał się do Pucharu Narodów Afryki, który reprezentuje Demokratycznej Republice Konga.