Matthew Stafford stolicu Lions porážke ako vlastenci a Broncos zostať neporazený

Carson Palmer hodil tri pristátia, Matthew Stafford bol stolici po hodení tretej odpočúvania a Arizona Cardinals porazil Detroit Lions 42-17 na Sunday.NFL round-up: Bengals, medvede a Bills vyhrať na deň vzrušujúcich pohotový Čítajte viac

kardináli (4-1) majú dve herné vedenia v NFC západu.Levy (0-5) majú pochybnú poctu bytia NFL iba winless tím a sú mimo ich najhoršie začiatok, pretože sa stal liga je len 0-16 tím v roku 2008.

Palmer bol pripravený a efektívny, absolvovaní 11 14 priechodov pre 161 yardov, s 14 Yardu k Darren Fells, prípojkou na 18 yardov Johna Browna, a dva-yard štrajku Larry Fitzgerald pre skóre.

Stafford jednoducho bojoval , ako sa zdvihol off na priechodoch dobre krátkych prijímačov a chýba aspoň jeden je otvorené voľby.On bol nahradený v treťom štvrťroku Dan Orlovský.

Inde, Chris Harris Jr. sa vrátil vo štvrtom štvrťroku odpočúvania 74 yardov pre pristátie a Denver Broncos prekonal vratké deň od Peyton Manning poraziť Oakland Raiders 16-10.

Manning bol zastavený dvakrát 1998 návrh spolužiak Charles Woodson a nepriniesli Broncos (5-0) na útočnej pristátie druhýkrát v piatich zápasoch v tejto sezóne.Obrana Denveru sa však uistila, že nezáleží na tom, že tretí defenzívny touchdown sezóny zostane neporaziteľný. Derek Carr hodil za 249 metrov a jeden touchdown pre Raiders (2-3), ale bol hotový Vďaka zachyteniu v polovici štvrtého štvrťroku s Oaklandom v pozícii pre možný terč.

Tom Brady má ďalší štart 4-0.Dallas Cowboys sa snažil, aby to tak zložité, ako to šlo, bez toho aby Tony Romo.

Brady hodil pre dve pristátie s jedným dvore prepadu na ďalšie skóre napriek piatich prvej pol vrecia, a New England odtiahol z bezmocného Dallas trestný čin v 30-6 víťazstvo.

Super Bowl majster Patriots vyhral svoj siedmy rovno hru vlani návrate do play-off. Cowboys (2-3) stratil ich tretí v rade, bez Romo a prijímač Dez Bryant, ako mimo hru zranenie.

Dallas má najmenej štyri ďalšie hry bez Romo (zlomený ľavý kľúčnej kosti), a toto bolo najväčší boj doteraz pre záložné Brandon Weeden.Stratil 11. rovno hru ako spúšťač sa vracia do svojej doby ako draftu prvom kole v Clevelande.

Cowboys mali len 59 yardov na polčasu a ťahaný 20-3 pred ich prvým dlhá cesta , ktorá skončila s druhým zo svojich dvoch gólov koncom v treťom štvrťroku.

Brady, vo svojej 16. sezóne, pridal Peyton Manning a Fran Tarkenton ako jediný NFL quarterbacks s 4-0 začína aspoň štyri krát.