Loft łóżko Alice

Aby kupić łóżko na poddaszu, trzeba rozwiązać kilka pytań:

wybrać wysokość,
pewność bezpieczeństwa,
dobrać do wieku i temperamentu,
określić styl i treści.

Łóżko może być wysoko, pozostawiając na dole pełnowartościowe miejsca do stołu, szafy, kanapie lub gier, a może na średniej wysokości – wtedy pod nią umieszcza się tylko do gier lub miejsca do przechowywania, ale jej wygodniej chodził, czyniąc i dostać dziecko w nocy lub w razie potrzeby.

Oto przykład łóżka-poddasza dla dziewczynki Alice

A oto przykład wysokiej łóżka-poddasza z kolekcji Young Users

Łóżko na poddaszu-VOX

Średnio dziecko jest fizycznie gotowy do osiedlenia się na strych lat czterech, ale są zadowoleni mamy sprawnych . Dzieci szybko przyzwyczajają się do schodów, im się podoba to wyjątkowa wysoka pozycja, z dumą pokazują swoje łóżka dla gości. Zazwyczaj, łóżka-lofty mają długość, jak dorosła nocleg, i dziecko może spać na niej ile zechce – lat do dziesięciu na pewno, a kto-to i dłużej.

Boki łóżka zostały zaprojektowane tak, aby dziecko w żaden sposób nie mógł spaść podczas snu. Na schodach dzieci zazwyczaj przyzwyczajają się szybko i nawet w stanie półsennym na autopilocie ją pokonać bez przygód. Oczywiście, będzie musiał wprowadzić zasady dotyczące skoków i innych aktywnych gier na wysokości – dobra rozsądne ograniczenia dzieciaki też gotowi podjąć.

Łóżko na poddaszu pozwala wyróżnić dziecku własną przestrzeń w salonie lub w pokoju dziecięcym z bratem lub siostrą. Druga łóżko może częściowo być pod pierwszą, jest to wygodne, jeśli u dzieci mała różnica wieku i mają wspólny plac zabaw. Dla przeciwnej płci dzieci, a także wtedy, gdy jeden znacznie starsze – wygodniej jest podzielić strefy wpływów, na przykład, starszego pracy pod łóżkiem, młodszemu placu zabaw w pobliżu zwykłego łóżka lub łóżka w drugiej łóżko na podwyższeniu.

Oto przykład organizacji miejsca do spania dla dwóch dzieci od fabryki 38 papug

Łóżko na poddaszu-38 papug

Łóżko na poddaszu częściej biorą dla chłopców, ponieważ są one domyślnie aktywniej i bardziej zwinny. Projektanci mebli oferują im pirackie i morskie tematy, a także nowoczesny i klasyczny styl.

Jak i inne meble, łóżka-lofty mogą być z litego drewna, MDF lub płyty WIÓROWEJ laminowanej, a także wykończone są fornirem. Materiały, które wykorzystywane są do produkcji mebli, znajdujących się w naszym sklepie, są bezpieczne dla dzieci. Jednak troskliwi rodzice powinni wiedzieć, że przy zakupie mebli z trzeba zwrócić uwagę na jakość krawędzi zamykającej końcówki, jakość laminatu i brak odprysków.

Chcesz zobaczyć wszystkie opcje? Proszę, wszystkie łóżka-lofty w katalogu!
Autor artykułu: kup meble dla dzieci tutaj