Den právě začala, a vy jste už unavená?

Den právě začala, a vy jste už unavená? Každé vaše ráno je podobné jako předchozí, jako ve filmu “ha hromnice o Den více”: nejprve musíte připravit snídani, pak se probudit a nakrmit dítě, odvrátit ho do zahrady nebo do školy; na cestě do práce můžete, samozřejmě, dostanete se do korku a opět pozdě… Vše se opakuje ze dne na den a ne vymanit z této jednotvárnosti. Ale pokud se vám zdá, že se nic nezmění, vaše děti rostou. A jednoho dne, rozhlédl se zpět, najednou začnete litovat, že v celé této rutiny ztratil mnoho minut, které mohli strávit se synem nebo dcerou, dokud ti byli malí. Tento článek je pro ty rodiče, kteří nechtějí nechat ujít drahocenný čas.

V závislosti na harmonogramu studia vašich dětí a vašeho pracovního dne, v průměru máte vždy na 1-2 hodiny pro komunikaci s vaším dítětem.Tak strávit tento čas s přínosem a proměňte ji na nezapomenutelné chvíle, plné rodinných tradic, malými radostmi a otevřeně hovořit.

Rodiče se velmi často domnívají, že je znovu čas pro vaši dovolenou s dětmi není mnoho, pak je nutné ho maximálně naplnit různými zábavy: výlet do zoo, kino. Ale ve skutečnosti, aby se dostat do všech těchto míst, ztratíte spoustu času, a kvalita komunikace s dětmi bude velmi trpět. Děti, samozřejmě, je třeba bavit se, ale ne celý jejich život se změní v hon za zábavou.

Takže, rada první: pokud chcete zpomalit čas, pak se naučíte, jak provádět jeho zábavné a zajímavé přímo v jeho bytě, nebo v blízkosti domova, a ne někde daleko.

Hodinu, zbytek před spaním dítě, není to příjemný čas: brzy muset jít spát, takže vážnými věcmi se nemá dělat; kromě toho, všechny již cítí únavu — a děti, a rodiče.Často v této době děti po bytě při hledání doučování a , a maminky a tatínky, se snaží dostat pryč od shonu, včetně oblíbené televizní seriály. A zde opět čas ztracený zbytečně.

A koneckonců, když za oknem je dobré počasí, můžete jít ven a trochu se projít s dítětem. Během klidné večerní procházky, můžete mluvit o tom, jak den prošel, sdílet myšlenky — a to vše na čerstvém vzduchu. Poté se děti s největší pravděpodobností dobře , a vy budete naplněni pocitem toho, že provedla zvláštní čas se svými dětmi, a ne sedět místo toho před televizí.

Více: Obchod, který má ve své nabídce výrobků, jako jsou koupit více a velmi dobrá kvalita cvaknutí a levná koberec dětský