Co je to dětská postel-transformer?

Postýlka-transformer – to je kombinace běžné dětské postýlky s dalšími funkčními prvky: policemi, komodou, stolkem, psacím stolem a další dítě roste, další díly se snadno uklízejí, samostatně, a ukazuje se, komfortní dětská postýlka nebo .

Funkčně postýlky transformátory se vyznačují řadou dalších prvků.

Nejjednodušší varianta je vám na minimální náměstí získat nejvíce požadované nastavení prvků: spaní pro miminko, přebalovací pult a komoda. Je to nejčastější model, který za 2-3 roky může být přeměněn na postel bez bočnic (nebo s malým knoflík). Kromě toho, některé postýlky transformátory mohou pohybovat od sebe na délku nebo šířku (např. z původního nároku na lůžko 12060 cm lze dostat podstatně větší prostor pro spánek – do 19090 cm).

Složitější model má velké množství volitelných modulů. Například z dílů stolu a můžete vytvořit pohodlné pro . Z pokud chcete, můžete udělat hodnotný knižní polici s několika sekcemi.

Luxusní postele-transformers se liší, kromě kvality a vzhledu, tím, že mají méně funkcí, ale mnoho konfigurací nároku na prostor. Příklad – Boori Country Newport New 3 in 1, Anglie.

I přes mnoho pozitivních vlastností, postel-transformer má řadu nevýhod:

v dolním šuplíku, rychle se hromadí prach,

– větší hmotnost, než u běžných lůžek,

– malé zásuvky v prádelníku (mnozí výrobci začali brát v úvahu tento bod a nabízet podobný postele s komodou větší).

Jak si vybrat postel-loft

Zamyslete se, jaký úkol chcete řešit v první řadě? Syn chodí do školy a třeba v omezeném prostoru kombinovat spaní, stůl a skříň? Nebo třeba dceru, milující hrát domky, ve vlastní posteli? Vybrat hrací plochy, kde předtím tam byly umístěny jen dvě postele, ale zároveň zachovat osobní prostor za každým z dětí? Každý z těchto problémů lze vyřešit pomocí postele-podkroví.
Viz též: Banaby.cz – koupit nábytek pro děti zde