Americké Eagles nevyhral na Svetovom pohári v ragby, ale my sme robiť spomienky pre všetkých

odchádzal – alebo lietanie, v skutočnosti, ako píšem to v lietadle domov – z tohto Rugby World Cup bez akýchkoľvek výhier je frustrujúce a sklamaním, čo robiť. Neexistuje žiadny spôsob, ako cukrovej kabát to. My Eagles sú rozhodne pocit, že bolesť po našom 28-18 porážke Japonska v Gloucesteri v nedeľu, a porážky od Samoa, Škótsko a Južnej Afrike. Nie je pleasant.Japan odhlásiť sa tretie víťazstvo v turnaji tým, že porazí USA Prečítajte si viac

Ale napriek výsledkom, je to tesný-pletená tím a každý člen nášho družstva priniesol jeho najlepší každý jediný deň. Som hrdý na ich úsilie a každý človek má svoj jedinečný príbeh, ktorý je skutočne inšpirujúce.Bolo to ako česť a privilégium hrať spolu s nimi.

Existujú vzrušujúce veci na obzore pre ragby v USA a máme neuveriteľnú skupinu ľudí, ktorí sa budú podieľať na tomto procese v jednom tak či onak. Je tu dobrá mladý talent v tejto skupine a roky dopredu vyzerajú sľubne.

Tí mladí hráči boli teraz na Svetovom pohári a videl úroveň hry, ktorá je požadovaná. Vedia, že to, čo sme priniesli k stolu tentoraz nebola dosť dobrá a sú odhodlaní zvyšovať latku. Som si istý, že budú.

Cez to všetko, môj osobný najlepší spomienka mal byť schopný zdieľať túto skúsenosť so svojou rodinou.Môj otec a moja sestra robil to cez hier, moja matko a otec-in-law prišiel do mojej prvej hre turnaja a moja žena a dcéra boli tu po celú dobu. Chôdza z poľa každá hra je vidieť a počuť moja dcéra hovoriť o “hre otca” a povedzte mi, že “zamával vlajkou” je niečo, čo nikdy nezabudnem.

Napriek všetkým sklamaním na ihrisku it bolo ťažké odísť a vidieť moje dievčatá a neusmieva, vedel, ako naozaj šťastie a som šťastný, mať ich po mojom boku.

Je mi šťastie, teraz mať nejaký čas so svojou rodinou, než som si kvôli späť do práce.Bola to dlhé roky preč, od doby, kedy sme sa zhromaždili pred Nations Cup Pacifiku v júni, a to prostredníctvom tohto turnaja, warm-up a potom Svetový pohár v Anglicku. Teším sa dostať domov, ako sa moje nohy späť podo mnou, a splnenie svojich nových študentov Xavier strednej škole v New Yorku.

Aj nebudú hrať ragby na chvíľu. The New York Athletic Club sezóna je v plnom prúde, a oni robili dobre doteraz v americkom Rugby Premiership. Kým oni tak robiť aj naďalej, chcem tráviť čas so zameraním na mojej rodine a môj prechod späť do práce. Facebook Twitter Pinterest Samu Manoa trvá selfie s americkými fanúšikmi po zápase proti Japonsku v meste Gloucester.Fotografia: Michael Lee / Taiwan Mike / Michael Lee / Tchaj-wan Mike / KLC fotos / Corbis Mistrovstvá sveta vo futbale 2015: ocenenie fázy v bazéne Prečítajte si viac

Čo sa týka Eagles, Pohár – moje zameranie bolo vždy dať všetko, čo som mal do tohto turnaja. Teraz, keď je to hotové, mojou prioritou je moja rodina a moja práca. Takže to urobím, učím sa a trénovať znova na Xaviera. Budem však sledovať kolá na vyradenie Svetového pohára.Ak som požiadaný, aby predpovedať víťaza, aj potom, čo žije v Cardiffe s mojou ženou a hrá v Newport sa nachádza špeciálne miesto v mojom srdci pre Wales a jej kultúry.

Niekoľko mojich bývalých Dragons spoluhráči sú na Wales družstvá a to by bolo úžasné vidieť, ako pokračovať, aj cez všetky svoje neúspechy s poranením tak ďaleko, a to brutálny porážka Austráliou v sobotu. Jednalo by sa o inšpiratívne príbeh, v prípade, že zdvihnúť Webb Ellis Cup. – takže odtiaľ ďalej, Fandím waleštinu

stavky-home.com